Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Зерносушарки з технологією BiTurbo

 

Революційна технологія системи повітроводів STELA Biturbo зменшує необхідний обсяг гарячого повітря на 40% і, тим самим, знижує витрату енергії на 15%, порівняно зі звичайними установками з активною системою рекуперації тепла.

Нове покоління сушарок використовує зовсім нові елементи, перевагами яких є значне зниження споживання тепла і менше пошкодження зерна в процесі сушіння. Сушарка використовує дві пальника, кожна з яких може бути налаштований на різну температуру. Це двоступеневий сушіння, в якому можна істотно регулювати кількість тепла, і, таким чином, заощадити кошти.

 

 

Свіже повітря (1) всмоктується в нижній частині сушильної установки, нагрівається лінійної газовим пальником (2) і проходить через нижні секції сушарки, в так звану зону сухого продукту (4) разом з нагрітим повітрям із зони охолодження (3). Ще порівняно гарячий відпрацьоване повітря (5) з цієї зони, проходить у верхню частину сушильної установки за допомогою осьового вентилятора (6) і знову змішується із зовнішнім повітрям (7), нагрітим другої газової пальником. Це гаряче повітря спочатку проходить через зону сушарки, де знаходиться вологий продукт (8), перш ніж він знову виводитися назовні, як відпрацьоване повітря з допомогою другого вентилятора (9). Температура повітря в нижній і верхній сушильних зонах налаштовується незалежно один від одного.

Потреба в тепловій енергії від 0,922 квтг / кг Н2О

Завдяки цій енергоефективної системи повітропроводів досягається витрата теплової енергії приблизно 0,922 квтг / кгН2О. Це значення приблизно на 15% нижче звичайного енергоспоживання таких сушарок, але без системи рекуперації тепла. Наприклад, при сушінні однієї тонни вологої кукурудзи із зменшенням вологості від 35% до 15%, енергоспоживання складе 216,7 квтг, це відповідає приблизно 20.9 м3 природного газу (при теплотворності 10.35 квтг / м).

Інноваційна технологія "STELA Biturbo" з нагріванням рідким паливом

Крім нагріву газом, можлива реалізація нагріву повітря за допомогою повітряного нагрівача (1) з факельною пальником на рідкому паливі (2). Для того, щоб гарантувати в цьому випадку компактність і, головним чином, енергоефективну функціональність "STELA Laxhuber GmbH" звернула особливу увагу на розміщення прямих повітронагрівачів при проектуванні і побудові системи повітроводів. Таким чином, ця система гарантує, що потреба в тепловій енергії від 0,922 квтг / кдН2О також досягається. Витрата палива, у цьому випадку, складають 21,7 літрів для сушіння однієї тонни вологої кукурудзи із зменшенням вологості від 35% до 15%.

 

 

Переваги системи STELA BiTurbo порівняно із звичайними шахтними сушарками:
  • до 15% економія теплової енергії;
  • необхідність значно меншого обсягу гарячого повітря;
  • зменшення викидів пилу в зв'язку з фільтрацією відпрацьованого повітря в зоні вологого продукту;
  • до 20% менше електричне навантаження;
  • краща якість продукту завдяки сушці з різними температурами і змінному провітрювання;
  • менше викиди СО2.


 

 

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner