Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Про нас

STELA Engineering GmbH & Co KG - спільна компанія німецького виробника сушильного обладнання "Stela Laxhuber GmbH" і чеської інженерної компанії "Pawlica s.r.o."

«STELA Engineering GmbH & Co KG» – це об'єднання компетентності двох компанії у створенні комплексних рішень для зберігання і переробки сільськогосподарських продуктів. Оскільки, ми працюємо як партнери з 1992 року, було прийнято рішення про об'єднання нашого досвіду і знань в елеваторній галузі. «PAWLICA s.r.o.» як відповідальна інженерна компанія і постачальник зерносховищ, сепараторів, транспортного обладнання і «STELA Laxhuber GmbH» як виробник інноваційних технологій для висушування зерна, об'єднання єднались для роботи в якості єдиного партнера для задоволення потреб клієнтів. З цією метою, була створена компанія «Stela Engineering GmbH & Co KG», яка починаючи з 2013 року займається поставкою найновіших європейських та американських технологій для висушування, очистки, транспортування і зберігання зернових культур. Нам добре відомо, наскільки важлива своєчасна і правильна обробка врожаю - це дозволяє підвищити вартість продукту й надалі продати його за найбільш вигідно ціною. Тому наша компанія спеціалізується на продажі саме "дружньої до зерна" технології, що являється як надзвичайно ефективною, так і надійною технологієї на сьогоднійшній день.  

Компанія "STELA Engineering GmbH" пропонує різноманітні системи інженерних і технічних послуг для сільськогосподарських підприємств по зберіганню і переробці зерна, а саме:
  • Підготовка технологічних рішень, які найбільше відповідають потребам клієнта;
  • Складання технологічних схем, підготовка попередніх проектів і 3D моделювання;
  • Надання консультації щодо вибору постачальників обладнання і підрядників для виконання будівельних і монтажних робіт;
  • Розрахунок вартості обладнання і будівельних робіт;
  • Постачання всієї лінії обладнання - від прийомки зерна до його лабораторного аналізу і відгрузки;
  • Виконання будівельних і монтажних робіт (із залученням підрядників);
  • Автоматизація технологічних процесів;
  • Введення в експлуатацію, навчання і й підготовка персоналу;
  • Сервісне обслуговування.

На кожному етапі технологічного процесу, від першого макету майбутного елеватора до сервісного обслуговування, працюють досвідчені спеціалісти. Глибокі знання у сфері елеваторного бізнесу, багаторічний досвід і мотивація працівників - запорука того, що клієнти залишаються задоволеними.  

Ми орієнтуємось на конкретні запити клієнтів і потреби стосовно потужностей, ефективності і доступності незалежно від того, являється це проект "під ключ" чи тільки модернізація вже існуючого підприємства.

Знання українського ринку, використання нових технологій і високоякісного обладнання гарантує успіх і конкурентоспроможність наших клієнтів у сучасному діловому світі.

А тепер розповімо трохи докладніше про історію й поле діяльності компаній - засновників "Stela Engineering GmbH"

Компанія "Stela Laxhuber GmbH" - це німецьке сімейне підприємство, яке вже на протязі останніх шістдесяті років займається виробництвом і удосконаленням сушильного обладнання. Компанія заснована в 1922 році і на даний момент нею керує третє покоління родини - Laxhuber, які продовжують фокусуватись на своїй основній області бізнесу - сушінні.

Місцезнаходженням компанії є невелике баварське містечко Массінг, недалеко від міста Пассау.

 

 

Компанія спеціалізується на аграрних та промислових технологіях сушіння, що дозволяє зосередитись на технологічних розробках і підвищенні ефертивності виробництва. А також, виготовляє промислові стрічкові сушарки для тирси, щепи, осадів стічних вод, дігестата, овочів й висушування несупучих матеріалів, таких як насіння гарбуза і іншого насіння. Аграрні сушарки включають стаціонарні (шахтні) та мобільні зерносушарки для усіх видів зернових культур. Компанія є єдиним виробником, який розділяє шахтні сушарки для кукурудзи і для злакових культур, оскільки вона націлена на постійне зниження вартості сушіння.

 

Спеціалізація на основній сфері діяльності, дозволяє компанії продовжувати розвиватись і рости протягом багатьох років як на національному, так і на міжнародному рівні. Сушарки компанії "STELA Laxhuber GmbH" використовують у Південній Америці, Центральній Азії, Західній Канади, Новій Зеландії.

 

Фірмове виробництво виконується на дуже високому рівні. Крім того, компанія займається виробництвом вентиляторів, повітронагрівачів і пилозбірників. Професіонали - електротехніки займаються проектуванням та виготовленням шаф управління.

 

Більше інформації про сфери використання сушильних технологій на сайті компанії: http://www.stela.de

Компанія "STELA Laxhuber GmbH" пропонує максимально ефективні рішення для будь-яких потреб!  

 

Компанія "Pawlica Ltd." була заснована у 1998 році доктором філософії Рудольфом Павліца, який вирішив залишити свою кар'єр єру в науково-дослідному інституті сільськогосподарського машинобудування в Празі і заснувати власний бізнес. З самого початку його компанія постачала на чеський ринок технології післязбиральної обробки врожаю. Протягом його 30-річної кар'єр кур'єри в науково-дослідному інституті, він розробив безліч технічних удосконалень і відкриттів, які були корисними в його бізнесі.

 

Новий офіс компанії Pawlica Ltd. був збудований декілька років тому і включає також склад запасних частин.

 

 

Постачання найновіших технологій і високий рівень обслуговування завжди були головною метою компанії Pawlica. За останні двадцять років були встановлені контакти з рядом американських та європейських виробників і постачальників й налагоджена співпраця тільки з кращими із них. 

Торгова марка PAWLICA стала символом якості і надійності систем зберігання та переробки зерна, як для малих фермерів, так і для промислових підприємств. 

 

Переглянути повний перелік реалізованих об'єктів компанії Pawlica Ltd. ви можете на офіційному сайті: http://www.pawlica.eu/

 

За останні 20 років, керівники проектів і інженери, навчені Рудольфом Павліца побудували понад 300 сушарок STELA і ємностей для зберігання 1 000 000 т зерна в сталевих оцинкованих силосах.

 

Компанія "Stela Engineering GmbH" ретельно вибирає виробників і співпрацює з ними в довгостроковій перспективі. Ми пропонуємо окремі елементи техніки і цілі інвестиційні проекти, а також можемо постачати технології, пристосовані до специфічних умов. Довгострокові відносини з нашими партнерами також роблять значний позитивний вплив на обслуговування поставленого обладнання. При проведенні монтажних робіт і реалізації проектів, ми довіряємо нашу роботу надійним компаніям-партнерам.

 

Інформація про компанію

Назва:
STELA Engineering GmbH, Представництво в Україні
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія
Бренди:
Stela, STELA Laxhuber GMBH,Stela drying technology
Кількість співробітників:
101-500 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
1922
Статутний фонд:
1 млн. USD - 5 млн. USD
Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Massing, Germany
Контроль якості:
Зовнішній
Сертифікати відповідності:
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner