Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Комбінована система очищення відпрацьованого повітря ("STELA Combi-Air Clean-System")

Комбінована система очищення відпрацьованого повітря ("STELA Combi-Air Clean-System")

Зі збільшенням ефективності сушарок в відцентровий сепаратор надходить повітря максимально насичений вологою. Це може призвести до утворення у відцентровому сепараторі конденсату, який зменшує ефективність очищення та зменшення інтервалів сервісного обслуговування сепаратора. Компанія "Stela" вирішила об'єднати роботу відцентрового сепаратора з клапанною системою пиловидалення. І все це без зниження ефективності використання енергії у самої сушарці! На даний момент на ринку немає аналогічних рішень.

Принцип роботи. Відпрацьоване повітря розділяється на два повітряні потоки. Дуже вологе відпрацьоване повітря з верхньої частини (1) сушильної колони (2) має дуже низьку запиленість і, таким чином, відсмоктується вгору з допомогою осьового вентилятора (3). Вміст пилу в цьому повітряному потоці значно нижче граничних значень завдяки обеспыливанию пневматичними клапанами (4). Повітряний потік в нижній частині сушарки (5), проте, має явно більшу запиленість але і, одночасно, значно більш низьку ступінь вологості. Відпрацьоване повітря всмоктується радіальним вентилятором (6) і направляється в відцентровий сепаратор (7) для знепилювання, перш ніж він знову виводитися назовні, як очищений відпрацьоване повітря. Ефективність роботи відцентрового сепаратора пилу значно збільшується, так як він очищає сухе повітря і усередині сепаратора не утворюється конденсат.

 

 

Рис.1. Комбінована система очищення відпрацьованого повітря ("STELA Combi-Air Clean-System")

1. Випускний повітряний потік 2. Сушильна колона 3. Осьовий вентилятор 4. Пневматичний клапан 5. Повітряний потік 6. Радіальний вентилятор 7. Відцентровий сепаратор

 

Комбінована система очищення від пилу збільшує ефективність відділення пилу у всій сушарці і, в той же час, знижує споживання енергії. Загальний обсяг викидів пилу може бути зменшений, порівняно зі звичайними сушарками з відцентровими сепараторами, на 30% з допомогою "Комбінованої системи пиловидалення". Це рішення вже успішно випробувана на декількох сушарках в Європі. Особливо актуальна ця система для сушарок великої продуктивності з висотою сушильної колони більше 15м.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner