Кошик
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу

Функціональний принцип роботи центробіжного сепаратора пилу

Функціональний принцип роботи центробіжного сепаратора пилу

Центробіжний сепаратор пилу «Stela» працює за принципом багатоступінчатого циклотрона. Потужний радіальний вентилятор витягує відпрацьоване та запилене повітря з сушарки і подає його в перший циклотрон пиловловлювача (1). Під дією відцентрової сили важчий за повітря пил збирається коло зовнішньої стінки спіралі. З допомогою незначного повітряного струменя частинки пилу видаляються з допомогою відслоювання в останній частині спіралі і підводяться до наступного циклотрона (2). Основний потік змінює напрямок руху при виході з камери через циліндричну пластинчату систему спеціальних ламелей (3). Внаслідок цього, частинки пилу виводяться назовні. Конус вторинного циклонного сепаратора (5) повернутий на 90°, через нього пив виводиться назовні; Очищень повітряний струмінь підводиться центральною трубою (4) назад в основний потік. Для безпосереднього осідання пилу в конусі придуманий спеціальний пристрій. А вивід пилюки здійснюється по бажанню клієнта або в резервуар, або передається у перевантажувальний бункер для подальшого транспортування до місця утилізації...

 

 

Серйозна перевага цієї системи в тому, що для її здійснення не потрібно встановлювати додатковий вентилятор, чи якесь інше, активно діюче обладнання. Центробіжний сепаратор – конструкція без рухомих частин і використовує для своєї роботи потужність видувного вентилятора сушарки.
Використання центробіжного сепаратора знижує рівень викиду в атмосферу до < 20 мг/м3, що дозволяє встановлювати сушарки в густонаселених містах і селах, з суворим дотриманням екологічних правил та норм на викиди в будь-якій країні світу!

 

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner