Функціональний принцип роботи центробіжного сепаратора пилу
Центробіжний сепаратор пилу «Stela» працює за принципом багатоступінчатого циклотрона. Потужний радіальний вентилятор витягує відпрацьоване та запилене повітря з сушарки і подає його в перший циклотрон пиловловлювача (1). Під дією відцентрової сили важчий за повітря пил збирається коло зовнішньої стінки спіралі. З допомогою незначного повітряного струменя частинки пилу видаляються з допомогою відслоювання в останній частині спіралі і підводяться до наступного циклотрона (2). Основний потік змінює напрямок руху при виході з камери через циліндричну пластинчату систему спеціальних ламелей (3). Внаслідок цього, частинки пилу виводяться назовні. Конус вторинного циклонного сепаратора (5) повернутий на 90°, через нього пив виводиться назовні; Очищень повітряний струмінь підводиться центральною трубою (4) назад в основний потік. Для безпосереднього осідання пилу в конусі придуманий спеціальний пристрій. А вивід пилюки здійснюється по бажанню клієнта або в резервуар, або передається у перевантажувальний бункер для подальшого транспортування до місця утилізації...
Серйозна перевага цієї системи в тому, що для її здійснення не потрібно встановлювати додатковий вентилятор, чи якесь інше, активно діюче обладнання. Центробіжний сепаратор – конструкція без рухомих частин і використовує для своєї роботи потужність видувного вентилятора сушарки.
Використання центробіжного сепаратора знижує рівень викиду в атмосферу до < 20 мг/м3, що дозволяє встановлювати сушарки в густонаселених містах і селах, з суворим дотриманням екологічних правил та норм на викиди в будь-якій країні світу!
- Нічого, крім найкращого (ПП "АГРОН")Власний елеватор скоротив логістичні витрати, зменшив собівартість продукції і відкрив шляхи для подальшого розвитку підприємстваНічого, крім найкращого (ПП "АГРОН")
- Помилки на будівництві елеватораПобудова сучасного власного елеватора потребує від аграрія глибокого розуміння того, яке зерно він оброблятиме і відвантажуватиме, на які проблеми може натрапити.Помилки на будівництві елеватора