Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Ринок аграрного обладнання. Думка професіонала.

Ринок аграрного обладнання. Думка професіонала.

Розкажіть, будь ласка, коротко про тенденції на ринку аграрного обладнання для очищення і зберігання зерна.

Виробники (і трейдери) зернових культур посилюють інвестиції в розвиток власного господарства, зокрема в переробку і зберігання врожаю. Площі посівних постійно зростають, продуктивність комбайнів – теж, тому багато підприємств страждають від гострої нестачі елеваторного обладнання, особливо техніки для сушіння. Часто обладнання як з економічної так і з технічної точки зору застаріле і його необхідно замінити на сучасну, продуктивну і разом з тим дуже енергоефективну техніку. На даний час, особливо в Україні, сушильні агрегати з продуктивністю 50 Тонн/рік швидше правило, аніж виняток. Спостерігається великий інтерес до сушильного обладнання на альтернативних видах палива.

Які пропозиції надає у цьому сенсі Ваша компанія і у чому вони відрізняються від конкурентів?

«Stela» вже багато років концентрується виключно на виробництві сушильної техніки. Завдяки постійному впровадженню нових технологій нам вдається виготовляти високоякісні конкурентоспроможні машини. Сушильні агрегати виготовляються цілком і повністю на власному виробництві, починаючи від листового металу — до кінцевого монтажу. Матеріал, з якого складається конструкція, це переважно легований сплав алюмінію з практично необмеженою корозостійкістю. Системи керування виготовляються теж на власному заводі. Це гарантує виготовлення високоякісного агрегату для ефективного сушіння зернових без пошкодження продукту. Для високоефективного сушіння кукурудзи «Stela» використовує виключно шахтні сушіння, які в силу високої продуктивності, економічності та рівномірності сушіння досягли лідируючої позиції на ринку.
Майбутнє розвитку сушильної техніки полягає в постійному розвитку та впровадженню інновацій, наприклад системи автоматичного регулювання вологості з повністю автоматизованим управлінням енергозатрат EQtronic.

Яке Ваше бачення перспектив розвитку цього ринку? На які підприємства (агрохолдинги чи невеликі фермерські господарства) Ви орієнтуєтеся?

«Stela» виготовляє сушильні агрегати з потужністю від 1 т/рік. до 400 т/ рік. (для сушіння кукурудзи), а при модульній побудові – і з необмеженою продуктивністю. Тенденції розвитку в сільському господарстві полягають у тому, що малі підприємства самостійно сушінням та зберіганням не займатимуться. Тому майбутнє належить потужнім елеваторам.

Щоб б Ви рекомендувалі нашим аграріям зробити у першу чергу для вдосконалення технології сушіння і зберігання зерна?
Щоб вчасно реагувати на коливання цін аграрної сировини, необхідно мати змогу продавати зернові в найбільш вдалий момент. Для цього потрібна достатня можливість для зберігання, продукт має бути чистим і рівномірно висушеним. Коли частину товару пересушено – це неекономно з точки зору використання енергії, а коли частину товару недосушено – це катастрофічно. В обох випадках підприємство потерпає від збитків, а якщо накинеться цвіль, то це може призвести до банкрутства. Якщо ж не побоятися інвестувати у достатня потужну та енергоефективну сушильну техніку, то зерно можна буде зберігати надійніше і довше, заробляючи на цьому гроші.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner