Конструкція сушарок "Stela" c рекуперацією енергії
У сушки з системою рекуперації енергії, можлива економія теплоти до 20%! Це досягається за рахунок використання додаткових вентиляторів циркуляції повітря, які збільшують об'єм кількості повітря і теплоти. Ця технологія використовується у всіх сушильних установках фірми STELA, будь то мобільні або стаціонарні.
При попередньому проектуванні Вашої сушильної установки існує безліч варіацій конструкції, які враховуються індивідуально. Ви отримаєте оптимальну конструкцію з потрібними компонентами, у відповідності з Вашими побажаннями.
Зазвичай застосовується для всіх варіантів: продукт, який необхідно сушити подається в накопичувальну ємність для зберігання (1), рухається вниз під дією сили тяжіння через сушильні (2) та охолоджуючі елементи (3) і потім випускається через певні інтервали пристроєм вивантаження (4) у вивантажувальний бункер (5). Існує багато різних альтернатив для нагріву повітря, згідно з якими вибирається тип сушильної установки. Ці типи розрізняються щодо подальшого способу очищення витяжного повітря (пиловловлення) і типом повітроводів для економії енергії.
Конструкція з пасивною системою рекуперації тепла з зони охолодження і сепарації пилу пневматичним клапаном.
Нагрівання повітря / система повітроводів
Відпрацьований тепле повітря з охолоджуючих елементів змішують зі свіжим повітрям, нагрітим пальником (6) і повітронагрівачем (7) - при необхідності можливий прямий і непрямий нагрів. Таким чином, тепло з висушеного продукту подається назад в процес сушіння. Великі ковпаки гарячого (8) і відпрацьованого (9) повітря гарантують оптимальний розподіл повітря в сушильній колоні. Гаряче повітря проходить через шар продукту, вбирає вологу, а потім всмоктується вентилятором відпрацьованого повітря (10).
Очищення відпрацьованого повітря
З допомогою пневматично керованих заслінок (11), встановлених на витяжній вентиляторі (10), повітряний потік переривається під час циклу вивантаження. Блокування потоку повітря дозволяє уникнути викидів пилу з продукту під час процесу вивантаження.
Конструкція з відцентровим сепаратором і активною системою рекуперації.
Нагрівання повітря / система повітроводів
В цьому прикладі повітря нагрівається за допомогою площинний газового пальника. Крім того, використовується не тільки відпрацьоване повітря, що надходить із зони охолодження, але і відпрацьоване повітря (а отже енергія в ньому) з нижніх сушильних секцій за допомогою окремого вентилятора рециркуляції (1) направляються повторно. Рециркуляції повітря блокується під час вивантаження продукту з допомогою пневматичного клапана рециркуляції повітря (2), таким чином пил стримується в продукті.
Для обчислення загальної кількості повітря, що використовується для циркуляції, вирішальним фактором є також очікувана середня вологість поступаемого продукту і параметри навколишнього середовища. Беручи до уваги цей фактор, калькуляція та конструктивне виконання проводиться в залежності від місця установки – наприклад, Центральна Європа, Східна Європа чи тропіки. Наприклад, сушарка для кукурудзи, що працює в центральній Німеччині, обробляє продукт з середньої очікуваної вологістю 35%, тому для роботи тут необхідно інший розподіл повітря, ніж, наприклад, сушарки в Південній Угорщині, що працює зі середньої очікуваної вологістю 20%.
Очищення відпрацьованого повітря
Насичене пилом відпрацьоване повітря всмоктується з допомогою радіального вентилятора (3) і очищається у відцентровому сепараторі (4) у відповідності з «Німецькими Методичними Рекомендаціями По Очищенню Повітря» перед скиданням в атмосферу. Відокремлена пил транспортується за допомогою самопливних труб до місця приєднання «біг-бега» або передається без тиску у подальшу транспортну одиницю за допомогою шлюзового затвора.
- Нічого, крім найкращого (ПП "АГРОН")Власний елеватор скоротив логістичні витрати, зменшив собівартість продукції і відкрив шляхи для подальшого розвитку підприємстваНічого, крім найкращого (ПП "АГРОН")
- Помилки на будівництві елеватораПобудова сучасного власного елеватора потребує від аграрія глибокого розуміння того, яке зерно він оброблятиме і відвантажуватиме, на які проблеми може натрапити.Помилки на будівництві елеватора