Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

На третину менше енергії з новою технологією RecuDry для стрічкових сушарок

На третину менше енергії з новою технологією RecuDry для стрічкових сушарок

Розширення стрічкової сушарки з допомогою системи рекуперації тепла для максимального використання енергії.

Що робити, якщо теплова енергія, вироблена на місці, не достатня для покриття пікового навантаження?

 

У минулому році це перетворилося на життєво важливе питання в Hasslacher Preding Holzindustrie. Особливо в місяці високого  споживання в сезон осінь-зима, виробництво пелет довелося істотно скоротити на користь сушіння деревини. Менеджери «Hasslacher Preding» вирішили направити інвестиції не в розширення виробництва енергії, а зосередилися на розкритті потенціалу оптимізації існуючої установки.

Після деяких початкових переговорів стало ясно, що модернізація стрічкової сушарки є найбільш оптимальним. «Особливо взимку у нас не було в розпорядженні достатньої теплової енергії», - пояснює Томас Бирбах, менеджер відділення пелет в Hasslacher Norica Timber. Рішення, яке вони знайшли, - це система рекуперації тепла під назвою «RecuDry» від Stela Laxhuber, Massing/DE. Це була Stela, яка вже встановила оригінальну стрічкову сушарку в Hasslacher's в 2006 році. Тепер настав час змінити її для підвищення енергоефективності.

Натискання кнопки запуску після лише одного місяця перебудови.

Компанія «Hasslacher Preding» особливо задоволена швидкою реалізацією проекту. «Ми підписали контракт на ярмарку лісоматеріалів у вересні 2016 року, а вже 12 грудня минулого року почалися роботи з реконструкції. Рівно через місяць ми включили систему в роботу », - говорить Манфред Штайнвиддер, менеджер Hasslacher Preding. Він додає: «Система фактично почала функціонувати одним натисненням кнопки і на виході ми отримали обіцяні параметри». Іншими словами, Stela змогла реалізувати проект протягом чотирьох місяців з початку переговорів і модернізувати існуючу стрічкову сушарку до моделі «BTU RecuDry 1/6200-25,5».

Для этого сушилку удлинили на 3 м, а ее вентиляторы заменили более эффективными моделями. «Для системы RecuDry мы делим обычную ленточную сушилку на два сегмента: модуль конденсации спереди и модуль рекуперации сзади», - объясняет Тобиас Латайн, глава отдела продаж компании Stela. Вентиляторы подают существующий теплый воздух, который уже прошел через слой продукта и систему конденсации, где тепло распределяется по модулю.

Выработанное тепло, в свою очередь, подогревает свежий воздух в конденсационном модуле. Таким образом, утилизирующийся отработанный воздух удерживается от выброса в атмосферу и может быть эффективно использован для сушки стружки. «RecuDry работает безупречно», - подчеркивает Бербахер. Недавно он прошел свой первый тест: при запуске сушилки в январе средняя температура в Preding составляла -5,7 ° C.

Быстрая амортизация

«Наша экономия энергии составляет около 30% летом и достигает даже 40% зимой», - утверждает господин Латайн. «Hasslacher» решил установить стандартную модель RecuDry, но Stela также предлагает более высокие уровни конфигурации. В зависимости от модели и имеющегося тепла, «Stela» обещает возможный коэффициент амортизации менее двух лет. «Благодаря системе RecuDry мы можем производить больше с уже имеющимся теплом - в зависимости от спроса или в производстве пеллет или пиломатериалов», - заключает Бербахер.

 

Часть ключевого элемента: конденсационный модуль с теплообменником

 

Принцип RecuDry: теплий і частково насичений повітря проходить від модуля рекуперації (B) до конденсаційному модулю (A). З допомогою  виділеного тепла, свіже повітря нагрівається.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner