Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг
 • Стрічкова сушарка для тирси, пелетів, тріски та іншої біомаси

  • Під замовлення
  clockВідправка з 30 червня 2024

  Ціну уточнюйте

  Замовлення тільки за телефоном

  +380 (99) 487-76-22
  Стаціонарні зерносушарки
  • +380 (97) 562-17-83
   Стрічкові сушарки
  • +380 (66) 278-07-02
   Відділ сервісу
  • +380 (96) 839-90-81
   Маркетинг
  повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
  Стрічкова сушарка для тирси, пелетів, тріски та іншої біомаси
  Під замовленняСтрічкова сушарка для тирси, пелетів, тріски та іншої біомаси
  Ціну уточнюйте
  +380 (99) 487-76-22
  Стаціонарні зерносушарки
  • +380 (97) 562-17-83
   Стрічкові сушарки
  • +380 (66) 278-07-02
   Відділ сервісу
  • +380 (96) 839-90-81
   Маркетинг
  Опис
  Характеристики
  Інформація для замовлення

  $storyName

  Низькотемпературна стрічкова сушарка для біомаси

  Низькотемпературна стрічкова сушарка є високоефективною системою сушіння, яка може бути використана в різних галузях промисловості і виробничих ліній. Продукція включає в себе, наприклад, тріску, кору, тирсу і OSB-нитки, а також багато інші сипучі продукти. Робота з низькою температурою (температура сушіння 60 - 100C), дозволяє стрічковій сушарці сушити продукт м'яко і рівномірно.
  Іншим вирішальним перевагою є низький рівень викидів. Крім того, ризик пожежі і вибуху виключається. Тепле повітря для стрічкової сушарки може виробляється з відходів тепла електростанцій, що призводить до значної економії енергії.


  1 - завантажувальний пристрій
  2 - продукт
  3 - поворотний пристрій
  4 - розвантажувальний шнек
  5 - очищення стрічки (суха)
  6 - вентилятор для очищення стрічки
  7 - матерчастая стрічка
  8 - очищення стрічки (волога)
  9 - теплообмінник
  10 - теплопостачання
  11 - всмоктування свіжого повітря
  12 - свіже повітря
  13 - повітря для сушіння
  14 - відпрацьоване повітря
  15 - вентилятор витяжного повітря
  16 - витяжне повітря
  17 - управління рухом стрічки
  18 - доступ до ковпака свіжого повітря
  19 - двері для технічного обслуговування

   
  Опис процесу:


  Вологий продукт неприрывно подається на сушку. З помощьюдвух пересувних равликів вологий продукт рівномірно распредиляется на конвеєрної стрічки і вирівнюється його рівень. Висота засипки продукту регулюється індивідуально, таким чином, можлива швидка оптимальна адаптація для будь-якого продукту.

  Після розподілу за допомогою подачі конвеєрної, продукт надходить у відсік процесу сушіння.У всю довжину тунеля сушіння, продукт охолоджується виробленим теплим повітрям. Гаряче повітря проводиться воздухообменником з допомогою що знаходиться в розпорядженні нагревного пристрою. В той момент, коли гаряче повітря продуває продукт, вологість конвективно випаровується і додається до потоку повітря, який, при цьому, охолоджується.

  Гаряче повітря може точно дозовано потупать у всю довжину сушіння і, таким чином, оптимально регулюється просушування кожного сектора сушіння. Кілька радіальних вентиляторів (мультивент - система) сприяють точному дозуванні повітря у всю довжину сушіння. У відсіку засипання (вологий відсік) необхідна більша кількість гарячого повітря, ніж на вивантажному етапі. Індивідуальна адаптація в залежності від потреб, робить можливим ефективне використання гарячого повітря і підвищує таким чином рівень ефективності.

  Продування повітрям шару продукту відбувається зверху - вниз. Крейді частинки видаляються самовільно з шару продукту, схоже на фільтраційну решітку. Додатково, конвеєрна стрічка виконує функцію другої фільтрації відпрацьованого повітря.

  Для отримання оптимально гомогенної маси сухого продукту, з допомогою змішувального пристрою продукт перемішується, контролюючи сипучість продукту, після першого етапу процесу сушіння. Таким чином гарантується рівновагу між верхньому осушеним шаром і трохи вологіше – нижнім шаром продукту. Цей метод забезпечує одержання гомогенно осушеного продукту на вивантажному етапі і в свою чергу отримання високоякісного кінцевого продукту.


  Після проходження через відсік сушіння, продукт виводиться назовні. Осушене продукт висипається з елеватора на переносною равлика і транспортується для подальшої переробки.

  Відсік сушіння відділений від відсіків розвантаження і завантаження, таким чином редукується витік тепла. Додатково весь відсік сушіння і гарячого повітря працює в режимі зниження тиску, що забезпечує герметичність гарячого повітря.
   

  Регулювання вологості продукту:


  Для виробництва пелетів необхідна константна вологість продукту. Так як показники вологості продукту на момент завантаження можуть коливатися, проводиться інсталяція автоматичного регулятора вологості.

  С помощью непрерывного измерения уровня влажности продукта на выходе, производится контроль и управление. Скорость движения конвеера регулируется с помощью частотного приводного мотора, со ступенчастым регулятором, который адаптирован к различным входным показателям влажности продукта. Скорость конвеерной ленты, а в свою очередь и пропускная способность, снижаются, если показатели влажности высокие. В случаи низких показателей влажности продукта – повышается скорость конвеерной ленты, а также пропускная способность сушки.

  Такая регулировка гарантирует константную влажность осушиваемого продукта и оптимальное использование дополнительной тепловой энергии.

  Регуляция пропускной способности может проводится с помощью дросселирования тепловой энергии со стороны пристроек, таким образом возможна беспроблемная регуляция мощности испарения, а также выброса высушеного продукта.


   

  Очистка стрічкової сушарки:


  Для очистки конвеерной сушки используется беспрерывная сухая чистка, а также преривистая влажная чистка.

  Суха чистка проводиться шляхом продування стрічки, котра проводиться з боку выбросной воронки і очищає перфоровану стрічку від дрібних частинок пилу. Залишки очищення викидаються із залишками продукту.

  Для додаткового очищення стрічки використовується волога чистка струменя високого тиску. Для цього використовується кільцевий распилитель, який подсоеденен до насоса потужністю 180 bar. Отримана струмінь води оптимально очищає конвеерную стрічку від липких відкладень (наприклад, смоли, лигнинов, жирів). Поворотне сопло рухається з допомогою лінійного приводу, по всій ширині конвеєрної стрічки і, таким чином, можлива очищення всієї стрічки. Стечная вода збирається в стічній ванній і виводиться стічною трубою в каналізацію.

  Основні атрибути
  ВиробникStela Laxhuber
  Країна виробникНімеччина
  • Ціна: Ціну уточнюйте

  Наскільки вам зручно на сайті?

  Розповісти Feedback form banner