Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Агро Весна 2021

Агро Весна 2021

Щороку новий аграрний сезон в Україні розпочинається з найбільших трьох міжнародних сільськогосподарських виставок – «Agro Animal Show», «Фрукти. Овочі. Логістика» та «Зернові технології», які проходять під спільним брендом «Агро Весна». Даний агропромисловий бізнес-форум дає можливість ознайомитись з технологіями провідних іноземних компаній, налагодити нові ділові партнерські відносини та представити індивідуальні інноваційні напрацювання кожному учаснику.

На XI міжнародній виставці «Зернові технології 2021», яка проходила в Києві, представники компанії Stela Laxhuber GmbH в Україні презентували енергозберігаючі та ефективні сушильні технології для зернових та олійних сільськогосподарських культур. Все більше українських аграріїв приймають рішення будувати власні елеваторні комплекси з використанням найновіших європейських технологій, високої якості обладнання, простого й зрозумілого управління установкою та наявністю всесезонного сервісного обслуговування. Оскільки продукція компанії Stela відповідає найстрогішим вимогам замовників, а представництво компанії в Україні може надати повну консультаційну та сервісну підтримку, виставкові дні виявились дуже насиченими і продуктивними.

 

Незважаючи на складні погодні умови та певні епідеміологічні обмеження цьогоріч, захід відвідало більше 11 тисяч чоловік та прийняло участь близько 250 компаній з різних країн. Програма заходів включала численні семінари, практичні майстер-класи, форуми і профільні конференції, метою яких були обговорення сталого розвитку аграрного бізнесу, успішне використання фінансових можливостей, виклики та перспективи сільського господарства в умовах Європейського зеленого курсом, міжнародні і українські тренди в умовах COVID-19 та напрямок розвитку агросистеми України загалом.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner