Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Державна програма компенсації

Державна програма компенсації

Фермери, агроспілки і кооперативи, середні та малі агрогосподарства України можуть долучатися до державної програми часткового відшкодування вартості об'єктів для зберігання та переробки зерна обладнаних зерносушарками Stela. Можливість отримати від держави 30% коштів від вартості зерносушарок Stela як окремого технологічного обладнання так і в комплексі обладнання зернопереробної технологічної лінії надається Кабінетом Міністрів України згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в Україні. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/107-2018-%D0%BF#Text

Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінекономіки у державному бюджеті за програмою "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників", які спрямовуються на розвиток тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Отримувачами бюджетних коштів є суб'єкти господарювання - юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи - підприємці, зокрема індивідуальні та сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузях рослинництва і тваринництва. Сума державної підтримки, що надається протягом одного бюджетного року товаровиробнику або пов'язаність язаним із них особам становить до 50 млн. гривень, що є достатнім для введення в експлуатацію однієї-двох зерносушарок Stela в комплексі із супутнім устаткуванням для очищення, транспортування та зберігання зернових злакових та олійних культур.

Починаючи з 2021 року грошове відшкодування на безповоротній основі у розмірі до 30% вартості, надається для об'єктів із зберігання та переробки зерна та виготовлення супутніх сільськогосподарських товарів та послуг, вироблених на власних або орендованих основних засобах, таких як зерносушильне обладнання компанії Stela, у складі побудованих та/або реконструйованих і прийнятих в експлуатацію закінчених об'єктів, а саме елеваторів, зернофуражних сховищ, механізованих зерноскладів, зерноочисно-сушильних пунктів, підприємств із виробництва кормових домішок та сумішей (комбікормів).

Отже, виходячи із зазначених вище положень Постанови № 107 Кабміну від 7 лютого 2018 р. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/107-2018-%D0%BF#Text, перелік документів для подання в Мінекономіки на отримання 30% компенсації від вартості окремої сушарки Stela або від кошторисної вартості всього сушильно-очисного комплексу є досить типовим для будь-якої реконструкції або нового будівництва:

  • Заявка на отримання відшкодування
  • Документи на зданий в експлуатацію об’єкт (Інвентарна справа або Виписка з реєстру речових прав на нерухоме майно)
  • Кошторис на нове будівництво або реконструкцію
  • Акт приймання-передачі основних засобів або реконструйованих об'єктів (зерносушарки Stela)
  • Установчі документи підприємця або юридичної особи

Таким чином, інвестуючи в німецьке високоякісне зерносушильне обладнання Stela, Ви також маєте можливість отримати державну компенсацію й направити отримані кошти на здійснення подальшого розширення Вашої господарської діяльності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner