Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Спеціалізована виставка ІнтерАГРО 2020

Спеціалізована виставка ІнтерАГРО 2020

Представники компанії Stela Laxhuber GmbH в Україні, вже вкотре, прийняли участь у міжнародній агропромисловій торговельній виставці ІнтерАГРО 2020 представивши широкий асортимент сушильного обладнання для сільгоспкультур. В рамках виставки проходила низка ділових заходів, програми яких включали: обговорення актуальних питань у сільськогосподарській галузі України та світові тенденції загалом.

Компанія Stela Laxhuber GmbH - провідна промислова компанія у галузі будівництва сушильних установок. За 90 років історії якої, було поставлено та введено в експлуатацію понад 4000 сушарок STELA у 60 країнах світу.

На виставці були представлені зерносушарки шахтного типу AgroDry® із запатентованою системою повітропроводів BiTurbo, мобільні порційні сушарки серії MUF та мобільні сушарки шахтного типу Universal. Відвідувачі нашого виставкового стенду мали можливість ознайомитись з перевагами й особливостями кожної моделі, специфікою їхньої установки та використання в Україні, а також наш досвід у співпраці з іноземними виробниками сільгосппродукції.

За словами комерційного представника компанії Stela Laxhuber GmbH в Україні Андрія Януша: «В цьому році компанія Stela встановить перші сушарки шахтного типу в Україні із системою “Biturbo”. Це найбільш інноваційні сушарки на ринку. Вони мають два пальники на різних рівнях, що дає змогу виставляти різні температури сушіння у верхній і нижній зоні сушарки. Також за рахунок повної рекуперації тепла ці сушарки приблизно на 30% економічніші, ніж звичайні шахтні сушарки, забезпечують кращу рівномірність сушіння завдяки зміні напрямку повітряного потоку та мають менші викиди пилу. Ну і, звісно, вони повністю автоматизовані».

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner