Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Історія проекту ДП "ЗЕРНЯТКО"

Історія проекту ДП "ЗЕРНЯТКО"

Андрій Януш,

офіційний представник компанії STELA в Україні

Монтаж сушарки зайняв півтора місяця

Особливість роботи компанії STELA з клієнтами — індивідуальний підхід. Для різних замовників ми пропонуємо саме ті варіанти, які найбільше відповідають їх потребам як на даний момент так і на перспективу.

Використання сучасних технологій, таких як моніторинг роботи сушарки через інтернет, дозволяє не тільки бачіті параметри роботи сушарки з будь-якої точки світу, але й проводити її налаштування та виявляти можливі неполадки. Таким чином, близько 70-80% питань ми можемо закрити в онлайн-режимі. Якщо ж, наприклад, виходить із ладу датчик чи трапляється якась інша механічна поломка, то наші фахівці будуть у господарстві вже через кілька годин. У Києві розташований склад комплектуючих, де в постійній наявності є всі необхідні запасні частини. Також ми формуємо склади запасних частин в різніх регіонах, щоб бути максимально близько до наших об'єктів.

У зерносушарці, яка використовується в господарстві «Зернятко», встановлена система активної рекуперації, що дає змогу заощаджувати до 30% енергоносія. При цьому сушарка утеплена щільною мінеральною ватою товщиною 120 мм. Тут стоїть система очищення повітря, що знижує викиди до менш ніж 20 мг/м3 за норми 50 мг/м3. Технологія дає змогу збирати окремо пив у бункер і потім утилізувати його.

Агрегат працює на зрідженому газі, при цьому потужність газового пальника становить 18,9 МВт. В Україні немає встановлених аналогічних за потужністю пальників для сушарок на зрідженому газі.

Механічний монтаж сушарки в господарстві «Зернятко» зайняв півтора місяця, ще два тижню — електромонтаж і тиждень — пусконалагоджувальні роботи разом із навчанням операторів. Ми обов'язково проводимо ретельну підготовку працівників замовника, щоб вони розуміли, як працює агрегат, його будову тощо.

Скажу з власних спостережень: після встановлення наших сушарок їх починають замовляти у сусідніх господарствах. Про якість продукції STELA говорити хоча б ті, що до України агровиробники завозять багато зерносушарок із напрацюванням 20-30 років, які до сьогодні чітко виконують свою роботу. Адже наші сушарки повністю виготовлені з легованого алюмінію, який не боїться корозії. При цьому ми не відмовляємося від обслуговування навіть дуже старих сушарок, якщо до нас звертаються аграрії.

Валерій Кухаренко,

керуючий елеватором ДП «Зернятко»:

— Рік тому ми запустили в роботу першу чергу елеватора потужністю 30 000т. Далі плануємо запустити і другу чергу аналогічної потужності. Ми завантажуємо маршрут 54 вагони за 48 годин.

Продуктивність нової зернової сушарки STELA дозволяє обслуговувати 60 000т зерна. Ми вже сушили новинкою врожай минулого року. Жодних нарікань! Реальна продуктивність при сушінні кукурудзи зі збиральною вологістю 22-24% становить 1500-1700 т/доба. При цьому сушарка універсальна і може працювати з усіма культурами без винятку.

Зазначу, що агрегат працює дуже чисто і викидів практично немає. До того ж, це дуже безпечна сушарка, що для нас вкрай важливо. Висота завантажувальних бункерів, норій, вузли —всі оптимально прораховано і зроблено. Усе грамотно підібрали. Якби норійна вишка була б нижчою, то бракувало б кута, щоб зерно йшло самопливом, якщо ж вищою, то швидкість руху зерна було б завеликою і воно б травмувалося. Так, партію 40 т кукурудзи ми приймаємо за 10-15 хвилин.

Усі процеси на елеваторі повністю керуються з комп'ютера. Це відбувається дуже просто і зручно. Є програма, обрано маршрут:що, звідки, куди, кнопку натиснув —і все пішло. Усі засувки, клапани повністю керуються з операторської. Не треба бігати і щось вмикати, перемикати. У нас є три слюсарі, які працюють утри зміни. Раз на чотири тижню провадиться технічний огляд конструкції. Приїздили також із компанії STELA, щось відрегулювали, але в тому не було потреби. Зерносушарка працює від а до я. Відразу попалили, і пішло сушіння. Попередня сушарка спалила б за добу стільки, скільки ця за тиждень. І різниця утричі за продуктивністю на користь STELA. Вона ще й працює на низькому тиску газу.

 

 

Віра Розуменко,

директор ДП «Зернятко»

Врахувати висоту

 

Ми дуже ретельно прораховували усі конструкції. Так, ми зменшили висоту башти і, відповідно, висоту сушарки. Якби сушарка була вищою на 2 м, то робоча башта мала б вирости на 6 м. Це все величезні кошти і додаткова робота.

Зернова сушарка STELA дуже зручна в роботі та забезпечує головне — стабільність результату на виході. Тут все автоматизоване, і я знаю, що кожна з трьох змін операторів посушити зерно з вологістю 13,8–14%, а не, скажімо, 15%. Це має велике значення, оскільки перевищення цього показника спричинить низку додаткових проблем, таких як псування врожаю під час зберігання.

Дуже важливо, що STELA забезпечує високий рівень сервісного обслуговування та проводити навчання операторів. Адже такі високопродуктивні агрегати потрібно використовувати на всі 100%. У такому разі вони забезпечують відчутну економічну ефективність.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner