Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Новий сільськогосподарський сезон в Україні відкрито

Новий сільськогосподарський сезон в Україні відкрито

У Міжнародному виставкому центрі в місті Києві з 19 по 21 лютого цього року пройшов ряд заходів в рамках проекту «АгроВесна 2019». Частиною проекту являється виставка «Зернові технології 2019» - це IX міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві України. Дана виставка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів країни та проходити одночасно з такими міжнародними виставками як «Фрукти. Овочі. Логістика 2019» та Agro Animal Show 2019. Такий формат заходів дозволяє об єднати знання й досвід провідних вітчизняних та іноземних виробників сільськогосподарського обладнання задля підвищення ефективності й конкурентоспроможності українських аграріїв як на національному, так і на міжнародному ринках.

  

Цього року у виставці прийняли участь 570 компаній з 23 країн світу та відвідали 18 200 учасників. Програма виставок включала близько 30 бізнес – заходів, а саме: « Зерновий індустріальний форум 2019», майстер-клас: «Впровадження digital-практик на різних технологічних стадіях», міжнародна конференція на тему: «Нові агрополітичні бачення у виборчому 2019 році? – Внески німецької економіки у розвиток аграрного сектору України!», а також для випускників вузів - «6-й ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА-АГРАРІЯ».

Вже не вперше, німецька компанія STELA Engineeing GmbH успішно представляє свою продукцію на українському ринку. Оскільки однією з ключових напрямів діяльності компанії являється розробка й виробництво найефективніших сушильних технологій для аграрного сектору, на виставці були представлені стаціонарні сушарки шахтного типу STELA Agro Dry® для зернових та олійних сільськогосподарських культур.

Використання, розробленої фахівцями компанії STELA, бережної до продукту технології сушіння, низьке споживання теплоносіїв завдяки інноваційній системі повітропроводів Biturbo, висока якість матеріалів , що дозволяє експлуатувати обладнання впродовж десятиліть, є найбільш раціональним рішенням для реалізації далекосяжних планів українських аграріїв.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner