Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Не пропустіть Міжнародну агропромислову виставку AGROEXPO 2017!

Не пропустіть Міжнародну агропромислову виставку AGROEXPO 2017!

У період з 20 по 23 вересня цього року в м. Кропивницький (Кіровоград) відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій.

AGROEXPO - це найбільша аграрна виставка країни, яка дозволяє вітчизняним та іноземним виробникам продемонструвати весь асортимент сільськогосподарської техніки та ознайомити відвідувачів з новітніми технологіями в сфері АПК.

Що робить дану виставку доступною для більшості аграріїв країни?

Звичайно - це зручне розташування.

AGROEXPO знаходиться в географічному центрі України, на відстані максимум 400 км від основних землеробських регіонів країни.

Місце проведення виставки: Україна м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Мурманська, 8, Виставковий Комплекс «АгроЕкспо».

Широка ділова програма виставки включає в себе семінари, панельні дискусії, майстер-класи та конференції за участю провідних українських та іноземних експертів.

 

Відвідування виставки буде пізнавальним та корисним не тільки для аграріїв, а й їхніх сімей. У рамках AGROEXPO буде проходити культурно-розважальний захід "Покровський ярмарок", а також виставка легкових автомобілів "Автоленд".

 

Отримати більш детальну інформацію щодо організаторів виставки та програми заходів Ви зможете на офіційному сайті: http://www.ukragroexpo.com/exhibition

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner