Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

На третину менше енергії з новою технологією RecuDry для стрічкових сушарок

На третину менше енергії з новою технологією RecuDry для стрічкових сушарок

Розширення стрічкової сушарки з допомогою системи рекуперації тепла для максимального використання енергії.

Що робити, якщо теплова енергія, вироблена на місці, не достатня для покриття пікового навантаження?

У минулому році це перетворилося на життєво важливе питання в Hasslacher Preding Holzindustrie. Особливо в місяці високого  споживання в сезон осінь-зима, виробництво пелет довелося істотно скоротити на користь сушіння деревини. Менеджери «Hasslacher Preding» вирішили направити інвестиції не в розширення виробництва енергії, а зосередилися на розкритті потенціалу оптимізації існуючої установки.

Після деяких початкових переговорів стало ясно, що модернізація стрічкової сушарки є найбільш оптимальним. «Особливо взимку у нас не було в розпорядженні достатньої теплової енергії», - пояснює Томас Бирбах, менеджер відділення пелет в Hasslacher Norica Timber. Рішення, яке вони знайшли, - це система рекуперації тепла під назвою «RecuDry» від Stela Laxhuber, Massing/DE. Це була Stela, яка вже встановила оригінальну стрічкову сушарку в Hasslacher's в 2006 році. Тепер настав час змінити її для підвищення енергоефективності.

 

Натискання кнопки запуску після лише одного місяця перебудови.

Компанія «Hasslacher Preding» особливо задоволена швидкою реалізацією проекту. «Ми підписали контракт на ярмарку лісоматеріалів у вересні 2016 року, а вже 12 грудня минулого року почалися роботи з реконструкції. Рівно через місяць ми включили систему в роботу », - говорить Манфред Штайнвиддер, менеджер Hasslacher Preding. Він додає: «Система фактично почала функціонувати одним натисненням кнопки і на виході ми отримали обіцяні параметри». Іншими словами, Stela змогла реалізувати проект протягом чотирьох місяців з початку переговорів і модернізувати існуючу стрічкову сушарку до моделі «BTU RecuDry 1/6200-25,5».

Для цього сушарку подовжено на 3 м, а її вентилятори замінили більш ефективними моделями.

«Для системи RecuDry ми ділимо звичайну стрічкову сушарку на два сегменти: модуль конденсації спереду і модуль рекуперації ззаду», - пояснює Тобіас Латайн, глава відділу продажів компанії Stela.

Вентилятори подають існуючий тепле повітря, який вже пройшов через шар продукту і систему конденсації, де тепло розподіляється по модулю.

Вироблене тепло, в свою чергу, підігріває свіже повітря в конденсаційному модулі. Таким чином, утилизирующийся відпрацьоване повітря утримується від викиду в атмосферу і може бути ефективно використаний для сушіння стружки. «RecuDry працює бездоганно», - підкреслює Бербахер. Нещодавно він пройшов свій перший тест: при запуску сушарки в січні середня температура в Preding становила -5,7 ° C.

Швидка амортизація

«Наша економія енергії становить близько 30% влітку і досягає навіть 40% взимку», - стверджує пан Латайн. «Hasslacher» вирішив встановити стандартну модель RecuDry, але Stela також пропонує більш високі рівні конфігурації. В залежності від моделі та наявного тепла, «Stela» обіцяє можливий коефіцієнт амортизації менше двох років. «Завдяки системі RecuDry ми можемо виробляти більше з вже наявними теплом - залежно від попиту чи у виробництві пелет чи пиломатеріалів», - підсумовує Бербахер.

Частина ключового елемента: конденсаційний модуль з теплообмінником

Принцип RecuDry: теплий і частково насичений повітря проходить від модуля рекуперації (B) до конденсаційному модулю (A). З допомогою  виділеного тепла, свіже повітря нагрівається.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner