Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Зерносушарки з активною системою рекуперації

Основною культурою, яку сушать в Україні є кукурудза. І при її сушінні дуже важливим є витрата палива на зняття одного відсотка вологи.

Використання системи активної рекуперації тепла дозволяє знизити витрату палива

 

 

 

 

Конструкція з центробіжним сепаратором і активною системою рекуперації

Нагрівання повітря / система повітроводів
У цьому прикладі повітря нагрівається за допомогою лінійного газового пальника. Крім того, використовується не тільки відпрацьоване повітря, що надходить із зони охолодження, але і відпрацьоване повітря (а отже енергія з нього) з нижніх сушильних секцій за допомогою окремого вентилятора рециркуляції (1). Рециркуляція повітря блокується під час вивантаження продукту за допомогою пневматичного клапана рециркуляції повітря (2), таким чином пив стримується і не попадає в зону гарячого повітря.

Для обчислення загальної кількості повітря, що використовується для циркуляції, вирішальним фактором є також очікувана середня вологість продукту, що надходить і параметри навколишнього середовища. Беручи до уваги цей фактор, калькуляція і конструктивне виконання проводитися в залежності від місця розташування установки - наприклад, Центральна Європа, Східна Європа або тропіки. Наприклад, сушарка для кукурудзи, що працює в центральній Німеччині, обробляє продукт з середньою очікуваною вологістю 35%, тому для роботи тут необхідне інше розподілення повітря, ніж, наприклад, для сушарки в Південній Угорщині, яка працює із середньою очікуваною вологістю 20%.

Очищення відпрацьованого повітря
Насичене пилом відпрацьоване повітря всмоктується за допомогою радіального вентилятора (3) і очищається у центробіжному сепараторі (4) відповідно до «Німецьких методичних рекомендацій для очищення повітря» перед викиданням в атмосферу. Відокремлений пив транспортується за допомогою самопливних труб до місця приєднання «біг-бега» або передається без тиску у подальшу транспортну одиницю за допомогою шлюзового затвору.

Сушарки з активною рекуперацією можуть бути як з нижніми (радіальними), так і верхніми (осьовими вентиляторами).

Конструкція даних сушарок дозволяє також працювати взагалі без рециркуляційного повітря (при сушінні олійних культур). Тому сушарки даного типу - це оптимальний вибір для господарств, які сушать як кукурудзу, так і олійні культури (приблизно в рівних пропорції).

При сушінні олійних культур вентилятор рециркуляції повітря вимикається і рециркуляційне повітря направляється в зону відпрацьованого повітря, звідки виводиться витяжним вентилятором.

На схемі зліва показано рух повітря при сушінні олійних культур, а на схемі праворуч - рух повітряних потоків при сушінні кукурудзи:

      


 


 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner