Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Зерносушарки з пасивною системою рекуперації тепла

У реалізації вашої конструкції сушильної установки можливі численні варіанти, виконані в індивідуальній збірці. Відповідаючи вашим потребам, ви отримаєте оптимальну конструкцію установки виконану і призначену саме для вашого виду діяльності, укомплектувану всіма необхідними компонентами. 

Принцип роботи даної сушарки: (1) продукт, який необхідно сушити подається в накопичувальну ємність для зберігання, (2) рухається вниз під дією сили тяжіння через сушильні і охолоджуючі елементи (3), а потім випускається через певні інтервали пристроєм вивантаження (4) в накопичувальний бункер (5). Існує багато різних альтернатив для нагріву повітря, відповідно до яких вибирається тип сушильної установки. Ці типи розрізняються щодо подальшого способу очищення витяжного повітря (пиловловлювання) і типом повітропроводів для економії енергії.

Конструкція з пасивною системою рекуперації тепла із зони охолодження і сепарації пилу пневматичним клапаном

 

Нагрівання повітря / система повітроводів
Відпрацьоване тепло повітря з охолоджуючих елементів змішують зі свіжим повітрям, нагрітим пальником (6) і повітронагрівачем (7) - при необхідності можливий прямий і непрямий нагрів. Таким чином, тепло з висушеного продукту подається назад в процес сушіння. Великі ковпаки гарячого (8) і відпрацьованого повітря (9) гарантують оптимальний розподіл повітря в сушильній колоні. Гаряче повітря проходити через шар продукту, вбирає вологу, а потім всмоктується вентилятором відпрацьованого повітря (10).

Очищення відпрацьованого повітря
За допомогою пневматичних керованих засувок (11), встановлених на витяжному вентиляторі (10), повітряний потік переривається під час циклу вивантаження. Блокування потоку повітря дозволяє уникнути викидів пилу з продукту під час процесу вивантаження.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner