Кошик
1 відгук
Представництво в Україні
+380 (99) 487-76-22Стаціонарні зерносушарки
+380 (97) 562-17-83Стрічкові сушарки
+380 (66) 278-07-02Відділ сервісу
+380 (96) 839-90-81Маркетинг

Радарні вологоміри TRIME-GW для вимірювання вологості продукту

Вимірювання вологості / регулювання процесу

Завдяки багаторічному досвіду і нашим старанням у сфері сушильних технологій, наші вологоміри повністю виправдали себе, що підтверджують і наші клієнти.
З використанням Trime-зондів, можливе безперервне online-вимірювання вологості продукту в сушарці і передача показників на регулюючий автоматичний пристрій. Це, в свою чергу, забезпечує сталу кінцеву вологість продукту.

 

Датчики вологості TRIME®-GW, що працюють за принципом радарної технології TRIME® повністю проникають в продукт об'ємом 2 дм3. Таким чином, вони отримують інформацію не тільки про зміст вологи на поверхні, як наприклад, у випадку з рефлективними інфрачервоними вологомірами, але і про вміст вологи в цілому зерні. Дорогі і схильні до помилок обхідні конструкції, в яких потрібні невиправдано дорогі  інфрачервоні датчики, в TRIME®-технології не використовуються. Більше того, TRIME®-технологія дуже гнучка щодо конструкції зонда і її можна оптимізувати для багатьох застосувань. Вид зерна, температура вимірюваного матеріалу та іонна електропровідність ніяк не впливають на точність вимірювань датчиків вологості TRIME®-GW.
 

Скорочуйте витрати на сушіння за допомогою системи майбутнього!

Система TRIME®-GW пропонує для шахтної та стрічкової сушарок різні конструкції зондів, що дозволяє знайти відповідне рішення для будь-якого застосування.

Датчик вологості можна легко підключити до будь-якого ПК. Оптимізація робочих процесів та їх прозорість швидко окупляться.

Кожен зонд TRIME®-GW обладнаний датчиком температури, завдяки якому ще додатково вимірюється температура продукту. Корпус датчика вологості виготовлений зі спеціального, стійкого до коливань температури, матеріалу РЕЕК, який підходить для застосування з харчовими продуктами. Надійні та стабільні конструкції зондів гарантують тривалий термін експлуатації навіть при найскладніших умовах навколишнього середовища.

Основні характеристики

Переваги
  • Пряме ВБУДОВАНЕ – вимірювання вологості продукту в процесі сушіння з температурою до 130°C
  • Відсутність взяття проб, що вимагає великих затрат часу. Безперервне вимірювання економить робочий час і значно підвищує прозорість процесу
  • Виключена необхідність дорогої і тривалої додаткової обробки у разі високої залишкової вологості
  • Підвищення якості продукту
  • Значна економія енергії
  • В залежності від конструкції зонда, можливі діапазони вимірювання вологості до 70%

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner