STELA Engineering GmbH, Представництво в Україні
+38 (099) 48 77 622
+38 (097) 95 27 556Стаціонарні зерносушарки
+38 (097) 56 21 783Стрічкові сушарки
+38 (096) 64 84 409Відділ сервісу

Нові тренди на Агро Весна 2020

Нові тренди на Агро Весна 2020
 
Днями завершились наймасштабніші в аграрному секторі України десяті ювілейні виставки - «Зернові технології 2020», «Фрукти. Овочі. Логістика 2020» та «Agro Animal Show 2020», які проходили в Києві в Міжнародному виставковому центрі під спільним брендом «АгроВесна 2020». Організаторам виставки, вже вкотре, вдалось об’єднати досвід та технології провідних українських виробників сільськогосподарського обладнання, дилерів та міжнародні компанії в єдиній виставковій події.
 
Додатковою перевагою комплексного підходу до організації виставок є, також, різностороння програма заходів, яка включала: науково-практичні семінари, тематичні конференції, форуми, круглі столи, які в першу чергу були спрямовані на виявлення перспективних напрямків розвитку в сільському господарстві України в найближчі роки та обговорення очікуваних змін у зв’язку з відкриттям ринку землі запланованого на 2020 рік українським урядом.
Манфред Лагледер, менеджер із продажів у Східній Європі і генеральний директор STELA Laxhuber GmbH Томас Лаксхубер (ліворуч) та менеджери з продажів в Україні Андрій Януш і Владислав Соломаха
 

Українське представництво компанії STELA Laxhuber GmbH в рамках національної експозиції Німеччини, яка цьогоріч була найбільшою, представило широкий спектр зерносушильного обладнання для різних видів сільськогосподарських культур. Вітчизняні сільгоспвиробники експортуючи продукцію на міжнародні ринки в умовах сильної конкуренції все більше зацікавлені в знижені собівартості виробництва за рахунок зниження енерговитрат та будівництва власних елеваторних комплексів. Високоякісні матеріали, можливість легкої модифікації сушарки в залежності від вимог ринку та надійність в експлуатації стають дедалі переконливішими аргументами при виборі постачальника обладнання.

 

                  

  

Висловлюємо подяку нашим українським партнерам за багаторічну співпрацю та постійну підтримку в запровадженні нових енергоефективних рішень на українському ринку. Адже, раціональні інвестиції у високоякісне європейське обладнання сприятиме стабільному динамічному розвитку українського фермерства та економіки країни загалом.