STELA Engineering GmbH, Представництво в Україні
+38 (099) 48 77 622
+38 (097) 95 27 556Стаціонарні зерносушарки
+38 (097) 56 21 783Стрічкові сушарки
+38 (096) 64 84 409Відділ сервісу

Мобільність має свої переваги

Мобільність має свої переваги

Можливість змінювати місце експлуатації мобільної сушарки, являється важливим фактором, оскільки її установка не потребує дозволів на будівництво і може бути реалізована в найкоротші терміни. Такі зерносушарки можуть використовуватись безпосередньо в полі або у дворі фермера.

Німецька компанія STELA Laxhuber GmbH пропонує мобільні зерносушарки двох типів: “MUF” – мобільні порційні сушарки  та “Universal”- потокові сушарки безперервної дії.

 

Сушарка типу “Universal” є шахтної сушаркою, яка працює за принципом всмоктування. Цей тип сушарок може працювати як в порційному режимі , так і в «потоці». Наповнення сушарки можливо за допомогою потужної норії та завантажувальної воронки, які входять в комплектацію сушарки. Під дією сили тяжіння продукт надходить з накопичувача через елементи сушіння та елементи охолодження, які перетинають вентиляційні дахоподібні канали. Тепле повітря, що надходить через канали з калорифера проходить в продукт. У процесі сушіння, вологість продукту переходить в повітря. Вологе повітря виходить назовні через вентиляційні канали. Для рекуперації тепла нагріте повітря із зони охолодження змішується з теплим потоком повітря. 

 

Пневматичний механізм розвантаження забезпечує оптимальні характеристики потоку навіть при роботі з кукурудзяним зерном дуже високої вологості. Установка абсолютно мобільна в транспортному положенні згідно з Інструкцією про допущення транспортних засобів до дорожнього руху. Навіть для великих установок Universal 30 і 35 монтаж на об’єкті здійснюється за кілька днів. Розташований вгорі випускний отвір для висушеного продукту полегшує подальше транспортування готового сухого товару. А завдяки низькому енергоспоживанню за рахунок рекуперації тепла і високоефективному уловлюванню пилу модель Universal відповідає будь-яким запитам!

 

Сушарки типу “Universal” додатково можуть обладнуватись центробіжними сепараторами очищення відпрацьованого повітря, зовнішніми драбинами, шасі (воно може використовуватись для кількох сушарок).

 

 

Робоча зона сушарки MUF складається з вертикальної шахти між зовнішніми і внутрішніми перфорованими стінками. Самоочисні решітки з високоякісного алюмінію дозволяють використовувати такі сушарки для усіх зернових та олійних культур. Дані сушарки можуть бути обладнані газовими або дизельними пальниками.

 

Принцип роботи сушарок MUF

Наповнення мобільної сушарки порційної дії MUF здійснюється через завантажувальний бункер і транспортер. Повітря, нагріте пальником, за допомогою радіального вентилятора подається у внутрішній канал гарячого повітря і пропускається через підключений сушильний резервуар наповнений продуктом. При цьому повітря поглинає вологу. Через певні проміжки часу продукт механізмом розвантаження і за допомогою транспортера переміщується у верхню частину сушильного резервуара. Верхня область служить зоною відстоювання і термообробки. Тут відбувається вирівнювання вологості між зовнішньою і внутрішньою частинами зерна, після чого зерно знову подається в зону активної сушки. В установці MUF 110 передбачена також зона для відстоювання продукту, яка забезпечує додаткову термообробку і тим самим - економить енергію (високошвидкісна сушка з уповільненим охолодженням повітря).
 
Автоматична система Multi Therm на початку сушіння встановлює високу температуру гарячого повітря, а потім поступово переключається на більш низькі температури для остаточного висушування. Цей процес забезпечує високу енергоефективність і одночасно захищає продукт. Після досягнення необхідного рівня кінцевої вологості (легкий забір проб і контроль температури зерна) установка автоматично переходить в режим охолодження. Продукт остигає до температури зберігання, вивантаження здійснюється за допомогою кільцевого транспортера. Наведена нижче діаграма ілюструє приклад регулювання температури за допомогою системи Multi Therm при сушінні кукурудзи від 35 до 14% вологості.

Сушарка MUF - це ідеальна сушарка порційної дії для фермерів і їх підрядників, які цікавляться питаннями якості та економії.

Додатково такі сушарки можуть обладнуватись пиловим циклоном, розвантажувальним шнеком та пальником на 2 види палива (дизпаливо – зріджений газ, наприклад).

Порційні сушарки MUF є в наявності на заводі, не потрібно чекати на їх виготовлення. Необхідно тільки обрати тип палива і в найкоротші терміни така сушарка буде доставлена в Україну. 

Цьогоріч, компанія STELA пропонує вигідні умови купівлі мобільної сушарки в лізинг на два роки для українських аграріїв. За деталями пропозиції слід звертатись до представника компанії “STELA” в Україні.