STELA Engineering GmbH, Представництво в Україні
+38 (099) 48 77 622
+38 (097) 95 27 556Стаціонарні зерносушарки
+38 (097) 56 21 783Стрічкові сушарки
+38 (096) 64 84 409Відділ сервісу

Новий сільськогосподарський сезон в Україні відкрито

 Новий сільськогосподарський сезон в Україні відкрито

     В Міжнародному виставкому центрі в місті Києві з 19 по 21 лютого цього року пройшов ряд заходів в рамках проекту «АгроВесна 2019». Частиною проекту являється виставка «Зернові технології 2019» - це IX міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві України.  Дана виставка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів країни та проходить одночасно з такими міжнародними виставками як  «Фрукти. Овочі. Логістика 2019» та Agro Animal Show 2019. Такий формат заходів дозволяє об’єднати  знання й досвід провідних вітчизняних та іноземних виробників сільськогосподарського  обладнання задля підвищення ефективності й конкурентоспроможності українських аграріїв як на національному, так і на міжнародному ринках.

  

    Цього року у виставці прийняли участь 570 компаній з 23 країн світу та відвідали 18 200 учасників. Програма виставок  включала близько 30 бізнес – заходів, а саме: « Зерновий індустріальний форум 2019», майстер-клас: «Впровадження digital-практик на різних технологічних стадіях», міжнародна конференція на тему: «Нові агрополітичні бачення в виборчому 2019 році? – Внески німецької економіки у розвиток аграрного сектору України!», а також для випускників вузів - «6-й ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА-АГРАРІЯ».

    Уже не вперше, німецька компанія STELA Engineeing GmbH успішно представляє свою продукцію на українському ринку. Оскільки однією з ключових напрямів діяльності компанії являється розробка й виробництво найефективніших сушильних технологій  для аграрного сектору, на виставці були представлені стаціонарні сушарки шахтного типу STELA Agro Dry® для зернових та олійних сільськогосподарських культур.

    Використання, розробленої фахівцями компанії STELA, бережної до продукту технології  сушіння, низьке споживання теплоносіїв завдяки інноваційній системі повітропроводів Biturbo,  висока якість матеріалів , що дозволяє експлуатувати обладнання впродовж десятиліть, являються найбільш раціональним рішенням для реалізації далекосяжних планів українських аграріїв.