STELA Engineering GmbH, Представництво в Україні
+380 97 952 7556

Не пропустіть Міжнародну агропромислову виставку AGROEXPO 2017!

03.05.17

В період з 20 по 23 вересня цього року в м. Кропивницький (Кіровоград) відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій.

AGROEXPO - це найбільша аграрна виставка країни, яка дозволяє вітчизняним та іноземним виробникам продемонструвати весь асортимент сільськогосподарської техніки та ознайомити відвідувачів з новітніми технологіями в сфері АПК.

Що робить дану виставку доступною для більшості аграріїв країни?

Звичайно - це зручне розташування

AGROEXPO знаходиться в географічному центрі України, на відстані максимум 400 км від основних землеробських регіонів країни.

Місце проведення виставки:  Україна м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Мурманська, 8, Виставковий Комплекс «АгроЕкспо».

Широка ділова програма виставки включає в себе семінари, панельні дискусії, майстер-класи та конференції за участю провідних українських та іноземних експертів.

 

Відвідування виставки буде пізнавальним та корисним не тільки для аграріїв, а й їхніх сімей. У рамках AGROEXPO буде проходити культурно-розважальний захід "Покровський ярмарок", а також виставка легкових автомобілів "Автоленд".  

 

Отримати більш детальну інформацію щодо організаторів виставки та програми заходів Ви зможете на офіційному сайті: http://www.ukragroexpo.com/exhibition

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти
 • Телефон:
  +38 (097) 9527 556, Зерносушарки
  +38 (097) 5621 783, Стрічкові сушарки
  +38 (096) 6484 409, Відділ сервісу
 • Контактна особа:
  Андрій Януш, Едуард Габік
 • Адреса:
  БЦ "СЕНСЕЙ", вул. Антонова, 8а, с. Чайки, Києво-Святошинський район, Київська область, Україна
 • Email:
  stela_kiev@i.ua
Мапа