STELA Engineering GmbH, Представництво в Україні
+38 (099) 48 77 622
+38 (097) 95 27 556Стаціонарні зерносушарки
+38 (097) 56 21 783Стрічкові сушарки
+38 (096) 64 84 409Відділ сервісу

Не пропустіть Міжнародну агропромислову виставку AGROEXPO 2017!

Не пропустіть Міжнародну агропромислову виставку AGROEXPO 2017!

В період з 20 по 23 вересня цього року в м. Кропивницький (Кіровоград) відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій.

AGROEXPO - це найбільша аграрна виставка країни, яка дозволяє вітчизняним та іноземним виробникам продемонструвати весь асортимент сільськогосподарської техніки та ознайомити відвідувачів з новітніми технологіями в сфері АПК.

Що робить дану виставку доступною для більшості аграріїв країни?

Звичайно - це зручне розташування

AGROEXPO знаходиться в географічному центрі України, на відстані максимум 400 км від основних землеробських регіонів країни.

Місце проведення виставки:  Україна м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Мурманська, 8, Виставковий Комплекс «АгроЕкспо».

Широка ділова програма виставки включає в себе семінари, панельні дискусії, майстер-класи та конференції за участю провідних українських та іноземних експертів.

 

Відвідування виставки буде пізнавальним та корисним не тільки для аграріїв, а й їхніх сімей. У рамках AGROEXPO буде проходити культурно-розважальний захід "Покровський ярмарок", а також виставка легкових автомобілів "Автоленд".  

 

Отримати більш детальну інформацію щодо організаторів виставки та програми заходів Ви зможете на офіційному сайті: http://www.ukragroexpo.com/exhibition