STELA Engineering GmbH, Представництво в Україні
+380 97 952 7556

Функціональний принцип роботи центробіжного сепаратора пилу

Функціональний принцип роботи центробіжного сепаратора пилу
Для зменшення рівня викидів пилу в атмосферу, особливо всередині населених пунктів, компанією Stela було розроблено центробіжний сепаратор пилу – новий крок еволюції в порівнянні з старим циклотроном.

05.11.09

Центробіжний сепаратор пилу «Stela» працює за принципом багатоступінчатого циклотрона. Потужний радіальний вентилятор витягує відпрацьоване та запилене повітря з сушарки і подає його в перший циклотрон пиловловлювача (1). Під дією відцентрової сили важчий за повітря пил збирається коло зовнішньої стінки спіралі. З допомогою незначного повітряного струменя частинки пилу видаляються з допомогою відслоювання в останній частині спіралі і підводяться до наступного циклотрона (2). Основний потік змінює напрям руху при виході з камери через циліндричну пластинчату систему спеціальних ламелей (3). Внаслідок цього, частинки пилу виводяться назовні. Конус вторинного циклонного сепаратора (5) повернутий на 90°, через нього пил виводиться назовні; Очищений повітряний струмінь підводиться центральною трубою (4) назад в основний потік. Для безпосереднього осідання пилу в конусі придуманий спеціальний пристрій. А вивід пилюки здійснюється по бажанню клієнта або в резервуар, або передається в перевантажувальний бункер для подальшого транспортування до місця утилізації…

 

 

Серйозна перевага цієї системи в тому, що для її здійснення не потрібно встановлювати додатковий вентилятор, чи якесь інше, активно діюче обладнання. Центробіжний сепаратор – конструкція без рухомих частин і використовує для своєї роботи потужність видувного вентилятора сушарки.
Використання центробіжного сепаратора знижує рівень викиду в атмосферу до < 20 мг/м3, що дозволяє встановлювати сушарки в густонаселених містах і селах, з суворим дотриманням екологічних правил та норм на викиди в будь-якій країні світу!

 

 

 

 

 

 

 

Контакти
 • Телефон:
  +38 (097) 9527 556, Зерносушарки
  +38 (097) 5621 783, Стрічкові сушарки
  +38 (096) 6484 409, Відділ сервісу
 • Контактна особа:
  Андрій Януш, Едуард Габік
 • Адреса:
  БЦ "СЕНСЕЙ", вул. Антонова, 8а, с. Чайки, Києво-Святошинський район, Київська область, Україна
 • Email:
  stela_kiev@i.ua
Мапа